KOSMETICKÉ SLUŽBY

To, co dělá ošetření francouzskou profesionální kosmetickou péči PAYOT skutečně originální, jsou produkty vyvinuté v laboratořích PAYOT, zcela přesné techniky a legendární masáž obličeje GYM BAUTÉ. 

PAYOT krásu chápe jako celek, který zrcadlí celý život se všemi emocemi své majitelky. Každé ženě proto nabízí individuální personalizovaná ošetření, která lze nekonečně kombinovat, aby se cítila opravdu výjimečně. 

Laboratoře PAYOT staví na lékařských základech své zakladatelky a má více než stoletou tradici a zkušenosti. Nadia Payot byla první lékařka a zároveň kosmetička své doby. Jde o značku, které kosmetičky a terapeuty školí na nejvyšších možných úrovních, a proto vám v salonu nabízím profesionální přístup  a zaručený účinek. 

Součástí vaší návštěvy je i doporučení produktů pro domácí péči - domácí péče správnými produkty je záruka krásné pleti a prodloužení účinků kosmetického rituálu v salonu.

Naučím vás, jak se o pleť správně starat, kdy a kam který produkt aplikovat, aby investice do domácí péče byla efektivní.

Každý z rituálů zahrnuje odlíčení pleti, modelaci obočí, peeling, hloubkové čištění pleti, legendární masáž obličeje GYM BAUTÉ, masku a závěrečnou péči.

Aplikace trvá: 1 hodinu  

výběr rituálu na základě typu a stavu vaší pleti

  • Základní rituál 1 090 CZK
  • Profesionální rituál 1 190 CZK
  • Luxusní rituál 1 390 CZK

Aplikace trvá: 2 hodiny

  • Signature rituál 2 890 CZK (rituál, který v sobě snoubí vše to nejlepší, co vám mohu nabídnout - navíc zažijete enzymatický peeling s tlakovou masáží silikonovým kloboučkem, dvě masky, prodlouženou masáž pleti, masáž očního okolí. Cena již zahrnuje super shots ampuli, hydro-kolagenovou oční masku a masku na ruce s masáží rukou.Super Shots ampule 150 CZK

Hydro-kolagenová oční maska 200 CZK

Maska na ruce a masáž rukou 250 CZK

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Tyto služby jsou v nabídce pro klienty kosmetických služeb a LashFilleru, samostatně je neprovádím 

cena za lomítkem je uvedena při kosmetickém ošetření 

Modelace obočí 150 CZK/ zdarma

Barvení obočí 200 CZK/150 CZK

Barvení řas 200/150 Kč

Depilace v obličeji - 1 partie 150 CZK/100 CZK STORNO POPLATEK

- rezervace termínu je závazná

- zrušení rezervovaného termínu nejpozději 24hod předem

- v případě zrušení termínu v den rezervovaného termínu nebo v případě nezrušení termínu vám bude účtován storno poplatek ve výši 50% ceny rezervované procedury 
Vytvořte si webové stránky zdarma!