PERMANENTNÍ MAKE-UP - MICROBLADING

V salonu nabízím microblading (čepelkování, mikropigmentace, 3D) obočí.
 

Co to tedy přesně je čepelková metoda?

Představte si pero bez přísunu elektrické energie a místo hrotu je na konci velmi ostrá žiletka/čepel (názvů může být několik). Osoba provádějící tuto metodu musí narušit tímto nástrojem  pokožku, aby zavedla pigment pod kůži. Výsledek její práce v tomto případě o to více záleží na její šikovnosti. Samozřejmostí je odborný kurz pod vedením zkušeného školitele a několik desítek hodin praxe.

Pracuji s kvalitními přírodními pigmenty značky Biotek. Vždy obočí nejprve předkreslíme, tvar a vše ostatní spolu zkonzultujeme, vybereme pigment a pak se do toho teprve pustíme. Obavy nejsou třeba.

 Během aplikace se používají dva druhy anestezie, aby se případná bolest snížila na minimum. Bolest je v tomto případě zcela individuální (každý má jiný práh bolesti a každý bolest jinak snáší). Trvanlivost obočí se uvádi 1 až 3 roky. Ale i v tomto případě je to individuální.

Aplikace probíhá dvoufázově. Vždy je nutná korekce, která se provádí nejdříve za měsic od první aplikace a při níž se dá obočí ztmavit, rozšířit a prodloužit. 

Díky této metodě docílíte krásného a přirozeného obočí a nemusíte se stále kontrolovat v zrcadle, odpadne vám problém v létě u vody nebo při sportu.

Kontraindikace:

- léky na ředění krve

-kožní onemocnění v oblasti obočí

-infekční onemocnění

-onkologická léčba

-botox méně jak měsíce před aplikací

-těhotenství (pouze na vlastní riziko)

-antibiotika

Na proceduru doražte fit. Žádné onemocnění, teploty, kašel...Důležité je být vyspalá a dobře naladěná. V den aplikace se snažte nekonzumovat kofein, cigarety, energetické nápoje.

Pokud jste již někdy měla aplikovaný PM od jiné kosmetičky, vždy je nutná konzultace. 

Pokud je vaše pleť mastná,aknózní nebo velmi suchá, je nutné počítat s horším vysledkem a případně vícekorekcemi.