SLUŽBY

 

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Pracuji s francouzskou kosmetikou Payot,která má lékařské základy a produkty vyvíjí ve vlastních laboratořích. 

K barvení řas a obočí používám produkty od italské značky InLei.

 

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Jedničkou na českém trhu je v tomto směru značka Violet Lashes. Najdete ji i v mém salonu. Aplikuji řasy metodou objemových řas,kdy je aplikováno více tenkých a jemnějších řas na řasu přírodní.

 

PERMANENTNÍ MAKEUP - MICROBLADING a POWDER BROWS

Jde o trvalejší techniku úpravy obočí, kdy se přírodní pigment aplikuje pod pokožku speciální sterilní čepelkou (microblading - tetovaní jednotlivých chloupků) nebo tetovacím strojkem (powder brows - stínované obočí). Trvanlivost této metody je zcela individuální. Uvádí se 1 až 3 roky. Ovlivňuje to mnoho faktorů. Technika je zcela bezpečná. Používám špičkové přírodní pigmenty značky Biotek a OMG.

- která technika je vhodná pro vaší pokožku konzultujte s artistkou

 

LASH LIFTING

Tato služba je určena klientkám, které preferují něco méně výrazného než prodloužení a zahuštění řas a nebo ze zdravotních důvodů prodložené řasy mít nemohou. Vaše přírodní řasy jsou natočeny a vyživeny pro snadnější nanášení řasenky. Je důležitá kvalita a délka vašich řas pro viditelný výsledek.

Používám LashFiller od italské značky InLei, který garantuje vyživení a zesílení přírodních řas až o 24% po třech aplikacích. Při aplikaci LashFilleru zároveň řasy tónuji barvou, která se nevymývá,ale odrůstá s chloupkem.